Monday 14 Jun Mon 14 Jun
Tuesday 15 Jun Tue 15 Jun
Wednesday 16 Jun Wed 16 Jun
Thursday 17 Jun Thu 17 Jun
Friday 18 Jun Fri 18 Jun
Saturday 19 Jun Sat 19 Jun
Sunday 20 Jun Sun 20 Jun
Boxfit 07:00 - 08:00 Mels Harutunian 
Core/Mobility 07:00 - 08:00 Martin Romijn 
CrossFit: WOD 08:00 - 09:00 Mels Harutunian 
 
 
 
 
 
 
 
 
45MAXX HIIT 17:00 - 17:45 Jesse Jagt 
CrossFit: WOD 17:00 - 18:00 Nathalie Jeras 
Weightlifting 17:00 - 18:00 Tim Aben 
CrossFit: WOD 18:00 - 19:00 Nathalie Jeras 
Weightlifting 18:00 - 19:00 Tim Aben 
 
Skill WOD Pull up 19:00 - 20:00 Nathalie Jeras 
CrossFit: WOD 19:00 - 20:00 Max Bust 
Mobility 19:00 - 19:45 Floortje Aben 
Weightlifting 19:00 - 20:00 Tim Aben 
CrossFit Level 2 20:00 - 21:00 Max Bust 
 
45MAXX HIIT 07:00 - 07:45 Jesse Jagt 
Mobility 07:00 - 07:45 Floortje Aben 
CrossFit: WOD 08:00 - 09:00 Gideon van Loon 
CrossFit: WOD 09:00 - 10:00 Gideon van Loon 
 
 
 
 
 
 
 
Core/Mobility 17:00 - 18:00 Martin Romijn 
CrossFit: WOD 17:00 - 18:00 Gideon van Loon 
 
CrossFit: WOD 18:00 - 19:00 Gideon van Loon 
Powerlifting 18:00 - 19:00 Mels Harutunian 
 
CrossFit: WOD 19:00 - 20:00 Gideon van Loon 
Powerlifting 19:00 - 20:00 Mels Harutunian 
 
 
Boxfit 20:00 - 21:00 Mels Harutunian 
CrossFit: WOD 20:00 - 21:00 Gideon van Loon 
Boxfit 07:00 - 08:00 Mels Harutunian 
Core/Mobility 07:00 - 07:45 Martin Romijn 
CrossFit: WOD 08:00 - 09:00 Mels Harutunian 
 
 
 
 
 
 
 
 
CrossFit: WOD 17:00 - 18:00 Max Bust 
Weightlifting 17:00 - 18:00 Tim Aben 
 
45MAXX HIIT 18:00 - 18:45 Jesse Jagt 
CrossFit: WOD 18:00 - 19:00 Max Bust 
Weightlifting 18:00 - 19:00 Tim Aben 
CrossFit: WOD 19:00 - 20:00 Gideon van Loon 
Mobility 19:00 - 19:45 Floortje Aben 
Weightlifting 19:00 - 20:00 Tim Aben 
 
CrossFit: WOD 20:00 - 21:00 Gideon van Loon 
 
45MAXX HIIT 07:00 - 07:45 Jesse Jagt 
Mobility 07:00 - 07:45 Floortje Aben 
CrossFit: WOD 08:00 - 09:00 Nathalie Jeras 
 
 
 
 
 
 
 
 
Skill WOD Pull up 17:00 - 18:00 Nathalie Jeras 
CrossFit: WOD 17:00 - 18:00 Anka Pijnenburg 
Powerlifting 17:00 - 18:00 Mels Harutunian 
CrossFit: WOD 18:00 - 19:00 Nathalie Jeras 
Powerlifting 18:00 - 19:00 Mels Harutunian 
 
Boxfit 19:00 - 20:00 Mels Harutunian 
CrossFit: WOD 19:00 - 20:00 Nathalie Jeras 
 
 
CrossFit: WOD 20:00 - 21:00 Anka Pijnenburg 
 
Boxfit 07:00 - 08:00 Mels Harutunian 
Core/Mobility 07:00 - 07:45 Martin Romijn 
CrossFit: WOD 08:00 - 09:00 Kyra de Jongh 
CrossFit: WOD 09:00 - 10:00 Kyra de Jongh 
 
 
 
 
 
 
 
CrossFit: WOD 17:00 - 18:00 Kyra de Jongh 
Powerlifting 17:00 - 18:00 Mels Harutunian 
 
CrossFit: WOD 18:00 - 19:00 Kyra de Jongh 
Powerlifting 18:00 - 19:00 Mels Harutunian 
 
CrossFit: WOD 19:00 - 20:00 Anka Pijnenburg 
 
 
 
 
 
 
 
 
CrossFit: WOD 09:00 - 10:00 Rick van Brussel 
Powerlifting 09:00 - 10:00 Mels Harutunian 
Yoga (power) 09:00 - 10:15 Rishabh Dev Sharma 
CrossFit: WOD 10:00 - 11:00 Rick van Brussel 
 
 
Yoga (power) 10:30 - 11:45 Rishabh Dev Sharma 
CrossFit Level 2 11:00 - 12:00 Rick van Brussel 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
CrossFit: WOD 09:00 - 10:00 Anka Pijnenburg 
Weightlifting 09:00 - 10:00 Tim Aben 
 
Skill WOD Pull up 10:00 - 11:00 Nathalie Jeras 
CrossFit: WOD 10:00 - 11:00 Anka Pijnenburg 
Weightlifting 10:00 - 11:00 Tim Aben 
 
CrossFit Level 2 11:00 - 12:00 Tim Aben